Aktivitetsplan

Avmelding: De som IKKE kan stille må ringe Mohammed. Svarer ikke Mohammed må du sende han SMS. De som kommer trenger ikke gjøre noe.

Kamptropper: Troppene til lagene vil legges ut her senest to dager før kamp.
Se gamle kamper >>>Skjul gamle kamper

Høstsesongen: Tabell G14 Interkrets    / Tabell G14 Høst 3.div    / Tabell G13/14 høst 7'er 2.div

Vårsesongen: Tabell KVAL IK    / Tabell Avd C2    / Tabell 7'er

Dato/Uke Dag Aktivitet Bane/Res. Trener Res.
01.03 Kl.18.00onØrn Horten 1 - FlintLystlunden StadionMI2-2
02.03 Kl.16.50toØrn Horten 2 - BorreLystlunden KGSJ0-12
09.03 Kl.18.30toRe FK - Ørn Horten 1Meny StadionMI4-3
11.03 Kl.10.30Flint 2 - Ørn Horten 2Flint bane DSJ10-1
12.03 Kl.18.00Ørn Horten 1 - SlagenLystlunden KGMI12-0
14.03 Kl.18.00tiÅsgårdstrand/Skoppum - Ørn Horten 3Skoppum KGMI6-0
16.03 Kl.18.00toÅsgårdstrand/Skoppum - Ørn Horten 2ÅsgårdstrandSJ10-0
19.03 Kl.18.00Ørn Horten 1 - AskerLystlunden KGMI2-4
22.03 Kl.19.30onØrn Horten 3 - GullhaugLystlunden StadionSJ3-4
04.04 Kl.16.30tiTreningskamp: Ørn Horten 03 - Ørn Horten 04StadionMI2-0
18/4 Kl.18.00tiØrn Horten 2 - Hof/Sva/HviLystlunden KGMI5-2
19/4 Kl.18.00onØrn Horten 1 - StokkeLystlunden KGMI9-2
20/4 Kl.18.00toØrn Horten 3 - StokkeLystlunden Stadion (7er A)BF7-8
25/4 Kl.18.00tiNykirke/Ørn Horten G04 - Ørn Horten 2Nykirke IPLMI3-6
27/4 Kl.18.00toBorre 2 - Ørn Horten 3Borre KG 7er BHL4-15
2/5 Kl.18.00tiØrn Horten 2 - Re FK 2Lystlunden KGMI6-0
4/5 Kl.18.00toØrn Horten 3 - TjøllingLystlunden 2 7er AHL4-5
10/5 Kl.18.00onBorre - Ørn Horten 1Borre KGMI1-3
11/5 Kl.19.00toFlint 3 - Ørn Horten 2Flint ESSO Arena A KGMI3-0
15/5 Kl.18.00maØrn Horten 1 - Store BerganStadion KGMI3-2
15/5 Kl.18.00maØrn Horten 3 - VearLystlunden 2 7er AHL3-6
18/5 Kl.18.00toFlint - Ørn Horten 1Flint ESSO Arena BMI4-0
22/5 Kl.18.00maØrn Horten 2 - Teie 2Lystlunden KGMI1-3
24/5 Kl.18.00onØrn Horten 1 - TeieLystlunden KGMI5-0
29/5 Kl.18.00maNøtterøy - Ørn Horten 3Nesskogen KG Hovedbane 7er AMI2-6
30/5 Kl.18.00tiTønsberg FK 2 - Ørn Horten 2TFK Arena KGMI3-9
31/5 Kl.17.00onNøtterøy - Ørn Horten 1Nesskogen KG HovedbaneMI1-3
6/6 Kl.18.00tiØrn Horten 3 - Åsgårdstrand/SkoppumLystlunden 2 7er ABF1-8
7/6 Kl.18.00onØrn Horten 1 - Tønsberg FKLystlunden KGMI1-1
13/6 Kl.18.00tiØrn Horten 2 - Borre 2Lystlunden KGSJ1-2
14/6 Kl.18.00onØrn Horten 1 - Re FKLystlunden KGMI8-2
15/6 Kl.18.00toØrn Horten 3 - SemLystlunden 2 7er ABF1-5
20/6 Kl.18.00tiGullhaug 2 - Ørn Horten 2Hvitstein KGBF1-3
21/6 Kl.18.00onNanset - Ørn Horten 1Fagerli KGSJ0-3
22/6 Kl.18.00toAndebu - Ørn Horten 3Andebu H-Glass Arena KG 7er AHL/BF5-0
6/8 Kl.13.00Mjøndalen - Ørn Horten 1Isachsen StadionMI7-1
Lørdag 12.august Langhus Cup - 2.plass :-)
16/8 Kl.18.00onNykirke/Ørn Horten 3 - Ørn Horten 2Nykirke IPLMI2-0
17/8 Kl.19.00toØrn Horten 1 - Slemmestad 1Lystlunden KGMI4-2
22/8 Kl.18.00tiØrn Horten 3 - Tjølling Lystlunden KG 7er AMI4-1
23/8 Kl.18.00onØrn Horten 2 - StagLystlunden KGSJ5-2
24/8 Kl.19.00toStore Bergan - Ørn Horten 1Virik 3 KGMI1-0
28/8 Kl.18.00maBorre 2 - Ørn Horten 2Borre KGMI1-0
29/8 Kl.18.00tiGØIF/Helgerød - Ørn Horten 3Helgerød KG 7er ABF8-2
31/8 Kl.19.00toØrn Horten 1 - GulsetLystlunden KGMI0-3
7/9 Kl.19.00toStrømsgodset IF 1 - Ørn Horten 1Gulskogen kunstgressMI4-1
12/9 Kl.18.00tiØrn Horten 3 - AndebuLystlunden KG 7er AMI2-3
14/9 Kl.19.30toHalsen - Ørn HortenBergeskogen KGMI2-0
18/9 Kl.18.00maGullhaug - Ørn Horten 3Gullhaug IPK 7er BMI4-8
19/9 Kl.18.00tiLarvik Turn - Ørn Horten 2Lovisenlund KGBF6-4
21/9 Kl.19.30toØrn Horten 1 - PorsLystlunden KGMI3-1
25/9 Kl.18.00maØrn Horten 3 - TjømeLystlunden KG 7er AMI5-3
27/9 Kl.18.00onØrn Horten 2 - NesjarLystlunden KGHL1-3
28/9 Kl.19.00toKonnerud - Ørn Horten 1Konnerud kunstgressMI4-1
5/10 Kl.19.00toØrn Horten 1 - KragerøLystlunden KGMI1-6
9/10 Kl.18.30maRe FK - Ørn Horten 3Meny Stadion 7er AHL1-3
10/10 Kl.18.00tiRunar 2 - Ørn Horten 2Haukerød KGMI5-1
12/10 Kl.19.00toStoppen - Ørn Horten 1Lier kunstgressMI6-1


Dato/Uke Dag Aktivitet Bane Trener Res.
16/10 Kl.18.00maØrn Horten 1 - FlintLystlunden KGSJ1-3
18/10 Kl.18.00onØrn Horten 2 - Halsen 2Lystlunden KGSJ7-2
26/10 Kl.19.00toStathelle 1 - Ørn Horten 1Bunes KGMIIK
Laget:
 
30/10 Kl.18.00maAvslutning på PizzaNini
Gutta inivteres til samling på PizzaNini. Det blir gratis pizza og drikke så langt vi har midler til det :-)
Påmeldt: 1.Sevre,  2.Elias.J,  3.Gustav,  4.Noah Leander Ruud,  5.Jørgen ,  6.Sander T,  7.Tobias ,  8.Arabuddin
 
 
10/12 Kl.14-165 a side i Borrehallen
 
 
17/12 Kl.12-16Julebrusturnering i Borrehallen
Vi samles, trekker lag og spiller turnering. Alle gutta må ha med to julebrus for å være med.